DeathDealers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Death Dealers Age of Conan guild
 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 AOC dzisiaj

Go down 
AutorWiadomość
kriks
Wielki wódz
kriks


Liczba postów : 24
Join date : 27/01/2011
Age : 50
Skąd : drawsko pomorskie

AOC dzisiaj Empty
PisanieTemat: AOC dzisiaj   AOC dzisiaj I_icon_minitimeNie Sie 14, 2016 11:53 am

Napisał do mnie Peadar, z którym słyszałem się gdy zbierałem się do "powrotu" do conana. Odpisałem mu i tak sobie pomyslałem, że w sumie mogę zamieścić również tutaj tego maila, do waszego wglądu.


oto on.


Heh, właśnie wczoraj przeszedłem Kriksem do C9, bo nie miałem z kim grać Smile
Ale:

Gram już trzeci miesiąc i muszę przyznać, że conan jest jeszcze lepszy niz był.
Gra mnóstwo ludzi, znacznie więcej niż kiedykolwiek. (co jest przyczyną lagów- ponoć, które ostatnimi czasy stają się nawet upierdliwe)
Jest sporo nowości, nowa lokacja solo/grupowa, są rajdy T5 i 6 - wczoraj własnie zrobiłem moje pierwsze T5 - trudne dosyć.

Są areny, na których walczy się z własnymi petami ( VS), dla frakcji gladiatorów, a po zdobyciu 4 lvl w tejże frakcji, dostępne do kupienia jest świetna bizuteria.

Jest system Raid Findera, który zbiera ludzi zapisanych (coś jak zapisy na mini) i wrzuca ich na bierzący raid, tam walczy się z uproszczonymi bossami od t3 (zdaje się) do t6. W ten sposób zdobywa się tokeny ze wszystkich tierów (ale nie t5 i t6) za które można kupić gear lub broń.

W rrelikwiarzach t1,2,3 moża kupować już wszystko- za tokeny oczywiście- broń pierscionli, wsio. Nie trzeba już łazić na jednego bossa z nadzieją, że prędzej czy później wydropi TEN mieczyk i ja go właśnie wylosuję.

Jest system Achievementów z nagrodami, są nagrody za lojalność - nie działają wstecznie niestety ;p

I to z grubsza wszystko.


aha!
Nie ma farmy okruchów, więc ibisy i szardy są w cenie.
Sa rózniste runy, które odpala się jak buff do statów i działają cudnie.

Na koniec powinienem dodać, że przeszedłem do C9, bo z dawnego C9 nic już nie zostało.
Tylko Durbi trzyma dzielnie rudel rajdowy i dzięki temu dochodzą już do ostatniego bossa t6.

Jest jeszcze jedna polska gildia Saligia, byłem tam altem przez dwa dni, ale nikt mi nawet nie odpowiedział na czacie, więc wyszedłem. Ich lider jest w C9, pewnie się ubiera.

pozdrawiam

Kriks
Powrót do góry Go down
http://jakiesnumerki.blogspot.com/
 
AOC dzisiaj
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DeathDealers :: DeathDealers Forum-
Skocz do: