DeathDealers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Death Dealers Age of Conan guild
 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wspinaczka - 675 punktów umiejetności

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ybara




Liczba postów : 1
Join date : 22/02/2012

Wspinaczka - 675 punktów umiejetności Empty
PisanieTemat: Wspinaczka - 675 punktów umiejetności   Wspinaczka - 675 punktów umiejetności I_icon_minitimeNie Kwi 01, 2012 3:08 pm

Łotr Sagan (Trakt Atzela pozycja X:770, Y:900) uważający się za największego wspinacza Hyborii w zadaniu "Sprostać wyzwaniu" każe się udać do ruin za Fortecą Atzela i przynieść głowę Czyhającego w grobie.
By się tam dostać trzeba mieć rozwiniętą wspinaczkę do 675 punktów.
To największe wymagania na które się natknąłem jeśli chodzi o wspinaczkę na terenach po których się poruszam (konto free).
Może w lokacjach niedostępnych dla mnie stawiane są wyższe, jeśli tak to proszę napisać gdzie.
Dla tych którzy lubią się wspinać wspomnę że nie trzeba ładować aż takich ilości punktów w tę umiejętność. Można kupić 4 przedmioty które łącznie dokładają 200 punktów do omawianej umiejętności.
Buty wspinacza +50
Liny wspinacza +50
Pasek wspinacza +50
Rękawiczki wspinacza +50
Można je używać od 75 poziomu.
Powyżej napisałem że Sagan daje zadanie, ale mojemu demonologowi nie chce choć barbarzyńcy dał.
Jeśli ktoś potrafi wyjaśnić dlaczego to bardzo proszę o wpis.
Powrót do góry Go down
Disfunction




Liczba postów : 6
Join date : 28/10/2011
Age : 37
Skąd : Olsztyn / Gdańsk

Wspinaczka - 675 punktów umiejetności Empty
PisanieTemat: Re: Wspinaczka - 675 punktów umiejetności   Wspinaczka - 675 punktów umiejetności I_icon_minitimeWto Maj 15, 2012 10:33 pm

Nie dał ponieważ prawdopodobnie nie zrobiłes jakiegoś łancuszka questów.
wspinaczki trzeba miec 250 zeby zejsc do SMOKA. jeśli już nie chce sie chodzic na smoka to wogole wspinaczka sie nie przydaje. Khitaj rzadko kiedy wymaga wspinaczki (tylko przy questach na bramie khitaju i dla tygrysow w Chosain) a i tak nie wiecej niz 250.
Powrót do góry Go down
 
Wspinaczka - 675 punktów umiejetności
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DeathDealers :: Hyde Park-
Skocz do: